Doporučujeme Proč Obchod s módou?
 • Kvalitní italská
  a francouzská móda.
 • Expresní doručení
  Vaší objednávky.
 • Osobní odběr
  a vyzkoušení v obchodě.
 • Vrácení zboží bez udání
  důvodu do 14ti dní.
Další výhody
Reklamace :

Reklamace, vrácení zboží a Záruka

Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem (viz. dále) internetového obchodu obchod-s-modou.cz a právním řádem platným v ČR. Pokud není uvedeno jinak, vztahuje se na veškeré zboží záruka 24 měsíců při odběru s prodejkou (dle občanského zákoníku) a 12 měsíců při odběru s fakturou – na IČO - (dle obchodního zákoníku). Záruku lze uplatnit pouze na výrobní vady, nevztahuje se na škody způsobené nesprávným používáním či zacházením a opotřebením neodpovídajícím způsobem.


Záruka může být uplatněna pouze po dobu záruční doby, která začíná dnem převzetí zboží. Po dobu přepravy zboží, za něj odpovídá poštovní služba. Poškození zboží během přepravy je nutno řešit s dopravcem při převzetí. Pokud kupující zjistí závadu na zboží způsobenou jeho přepravou, či rozdíl mezi dokladem o koupi a skutečně dodaným zbožím, je nutné nás kontaktovat, bez zbytečného odkladu, telefonicky nebo e-mailem. Oznámení je třeba učinit okamžitě, nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží, přičemž po této době se zásilka považuje za kompletní a bezchybnou. V případě, že se po převzetí zboží kupujícím vyskytnou v záruční době vady zboží, může kupující uplatnit svou oprávněnou reklamaci.Pokud nebudete reklamaci vyřizovat návštěvou naší provozovny, zboží odešlete doporučeným balíkem (Česká pošta) nebo případně po domluvě jinou přepravní společností, na adresu:

 • Obchod s módou
 • Kunětická 106
 • 53009, Pardubice

Pokud zašlete reklamaci/vrácení zboží dobírkou, nebude zásilka přijata!

K uspěšnému vyřízení reklamace/vrácení zboží je nutné zaslat email na reklamace@obchod-s-modou.cz s informací o číslu objednávky a popsat vzniklý problém. Dále pak např. číslo účtu, kam má být částka zaslána atd.

Pozor! Reklamace může být vyřízena pouze při zaslání emailu s informacemi, co s vrácenou zasilkou máme udělat(zda vyměnit nebo např. vrátit peníze). V případě dotazů či při komplikacích zavolejte na linku 775 986 448.

Reklamace vyřizujeme ve lhůtě stanovené zákonem, tj. do 30 dnů ode dne zahájení reklamačního řízení (dne, kdy od Vás reklamované zboží obdržíme).
V případě kladného vyřízení reklamace je kupujícímu zasláno opravené nebo vyměněné zboží zpět. Pokud zboží již není na skladě ani není k dispozici u výrobce, kupujícímu bude nabídnuto zboží obdobné, ve stejné hodnotě nebo mu bude navrácena částka rovnající se prodejní ceně.

ODBĚR NOVINEK - Přihlašte svůj email aby vám neunikla žádná z našich akčních nabídek!

Kontakt

Tel.:

+420 775 986 448

E-mail:

info@obchod-s-modou.cz